Категорија: Новости

„Едвај чекам да пристигнам во Скопје и да се запознаам со фановите на Манчестер Јунајтед од Македонија“

Ексклузивно интервју со еден од навивачите на Манчестер Јунајтед кој пристигнува во Скопје за дуелот со Реал Мадрид и ќе биде наш гостин на