Категорија: Прв тим

Манчестер Јунајтед го запре Баерн Минхен и има реални шанси за прогрес во следната фаза од Лигата на шампионите

На првиот дуел со Баерн Минхен во рамките од 1/4 финалето од Лигата на шампионите ремизиравме што е позитивен резултат и имаме реални шанси с